OMNIBOOST
--- CASE STUDY

TUMMY
HEAVEN

Profil Klienta / Facebook ADS / Google ADS / Copywriting / Landing Pages

Zakres współpracy

  • Profil klienta
  • Przewaga konkurencyjna
  • Social Media
  • Google ADS
  • Facebook ADS

Szybkie fakty

  • Branża: Gastronomia
  • Usługi: Catering dietetyczny
  • Współpraca: od maja 2020
  • Wyniki: 300% więcej klientów w 4 miesiące

Opis klienta

Tummy Heaven to działająca na rynku od 2017 r. firma cateringowa. Przygotowują dla mieszkańców Poznania i okolic pyszne, zdrowe diety opracowane i zbilansowane przez dietetyka klinicznego. W ofercie firmy znajduje się ponad 10 rodzajów diet, m.in. dieta pudełkowa wegetariańska, bezglutenowa, a także sportowa.

Wyzwanie.

Firma współpracowała już z kilkoma agencjami jednak struktura strony internetowej nie była ułożona w sposób pozwalający na uzyskanie zadowalającej konwersji. Z uwagi na niespójną komunikację oraz brak ułożonych ścieżek klienta firma “przepalała” budżety reklamowe bez większych wyników. Wcześniejsza strategia reklamowa nie pozwalała na skalowanie ilości zamówień. Naszym wspólnym celem było uzyskanie dziennej ilości zamówień w ilości “sprzed epidemii COVID-19” oraz zoptymalizowanie procesu zamówienia.

#01
#02
#03

Jak pomogliśmy.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy szczegółowy audyt. Aby pomóc, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach, największych wyzwaniach i celach firmy. Przedstawiliśmy proponowane przez nas rozwiązania i plan działania dostosowany do możliwości finansowych i celu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie padła obustronna decyzja o współpracy i realizacji projektu. Rozpoczęliśmy od najważniejszych podstaw. Opracowaliśmy profil klienta idealnego i na tej podstawie dostosowaliśmy komunikacje.

Zaprojektowaliśmy strony lądowania do kampanii reklamowych oraz uprośliśmy nawigację i układ strony głównej. Kolejno wdrożyliśmy i skonfigurowaliśmy remarketing do kamapnii Facebook Ads oraz Google Ads. Przygotowaliśmy plan publikacji do mediów społecznościowych i uruchomiliśmy kampanie reklamowe. Poza marketingiem poukładaliśmy również procesy wewnątrz firmy, które znacząco przyspieszyły obsługę klienta.

Rezultaty.

Cel sprzedażowy firmy osiągnęliśmy w czwartym miesiącu współpracy.
Obecnie firma ma +300% powracających zamówień.
Miesięcznie oszczędzamy firmie kilkadziesiąt roboczogodzin poprzez pełną obsługę marketingową.

Agnieszka Maciejewska

Mistrzowie Gastro!!!

“Współpracujemy dopiero od kilku miesięcy, ale efekty są niesamowite. Polecam za świetne wyczucie potrzeb (zarówno moich jak i moich klientów:)) i profesjonalizm. Współpracowałam z kilkoma agencjami, ale Omniboost nie ma sobie równych. Polecam w 100%:)”

Agnieszka Maciejewska

Tummy Heaven

pasja i determinacja prowadzi do sukcesu

#beomniboosted
  • Share:
Pomagamy firmom w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją i pozyskiwaniu klientów. Zgodnie z zasadami Holistic Marketing Design.
Indywidualne.
Rozwiązania.
Poznajmy się. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Sprawdź jak możemy zacząć współpracę i wspólnie stworzyć coś dobrego.