OMNIBOOST
--- CASE STUDY

QCHNIA
LIGHT

Profil klienta / Landing Page / Google ADS

Zakres współpracy

  • Profil klienta
  • Przewaga konkurencyjna
  • Google
  • Copywriting

Szybkie fakty

  • Branża: Gastronomia
  • Usługi: Catering dietetyczny
  • Współpraca: od grudnia 2020 roku
  • Wyniki: 150% więcej klientów w 3 miesiące

Opis klienta

Catering dietetyczny Qchnia Light dostarcza mieszkańcom Olsztyna i okolic całodniowe zestawy posiłków. To mała firma lokalna, która kładzie bardzo duży nacisk na jakość. Każdy posiłek jest starannie dobrany, przyrządzony, zapakowany i jak najszybciej dostarczony do klienta. „Używamy jedynie najwyższej jakości, świeżych surowców, które w naszej kuchni poddawane są obróbce przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zupy i sosy przygotowujemy na bazie naturalnych bulionów i baz do sosów własnej produkcji przez, co nie musimy używać chemicznych wzmacniaczy smaku”.

Wyzwanie.

Firma nie współpracowała wcześniej z żadną firmą zewnętrzną. Właściciele firmy sami starali się zadbać o marketing w mediach społecznościowych. Publikowali regularnie posty na Facebook oraz Instagram. Nie używali jednak żadnej z form reklam płatnych. Naszym celem było stworzenie źródła nowych klientów (odpornego na spadki organicznych zasięgów postów w Social media :)) Firma, jak  wody, potrzebowała większej sprzedaży na konkurencyjnym rynku!

#01
#02
#03

Jak pomogliśmy.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy szczegółowy audyt. Aby efektywnie pomóc, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach, największych wyzwaniach i celach firmy. Przedstawiliśmy proponowane przez nas rozwiązania i plan działania dostosowany do możliwości finansowych i celu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie padła obustronna decyzja o współpracy i realizacji projektu.

Rozpoczęliśmy od najważniejszych podstaw. Opracowaliśmy profil klienta idealnego i na tej podstawie dostosowaliśmy komunikację. Przygotowaliśmy obszerny skrypt z opisanym profilem klienta idealnego oraz zmianami dotyczącymi treści tekstowych na stronie www, do wdrożenia „na już!”. Kolejno opracowaliśmy stronę lądowania do kampanii reklamowej, na którą puściliśmy ruch płatny z Google Ads. Celem podstawowym były połączenia telefoniczne z firmą Qchnia Light.

Rezultaty.

Wyniki pojawiły się po kilku tygodniach. Firma zaczęła odnotowywać przypływ nowych klientów składających zamówienie przez panel oraz dzwoniących bezpośrednio do firmy. Dodatkowo przez ostatni rok udało się nam znacznie obniżyć stawki CPC. Obecnie różnica wynosi -113% względem pierwszego miesiąca.

Nasza współpraca trwa w najlepsze, a Qchnia Light jest bez wątpienia jednym z najlepszych warmińskich cateringów! 🙂

Olga Wojtkielewicz

Super

Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej firmy, która zajmie się reklamą. Drugi rok korzystamy z usług Adriana i Piotra i nie możemy złego słowa powiedzieć. Panowie znają się na tym co robią 🙂

Olga Wojtkielewicz

kuchnia-light.pl

pasja i determinacja prowadzi do sukcesu

#beomniboosted
  • Share:
Pomagamy firmom w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją i pozyskiwaniu klientów. Zgodnie z zasadami Holistic Marketing Design.
Indywidualne.
Rozwiązania.
Poznajmy się. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Sprawdź jak możemy zacząć współpracę i wspólnie stworzyć coś dobrego.