OMNIBOOST
--- CASE STUDY

POCHWAŁA
CATERING

Branding / E-Commerce

Zakres współpracy

  • Profil klienta
  • Przewaga konkurencyjna
  • Webdesign
  • Google
  • Facebook

Szybkie fakty

  • Branża: Gastronomia
  • Usługi: Catering dietetyczny
  • Współpraca: od lipca 2020
  • Wyniki: 4X Więcej klientów w rok

Opis klienta

Catering Dietetyczny Ireneusz Pochwała to działająca na rynku od 2018 r. firma cateringowa prowadzona przez Mistrza Świata IFBB 2020 Ireneusza Pochwała. Przygotowują dla mieszkańców województwa opolskiego pyszne, zdrowie i zbilansowane diety w czterech wariantach. Dodatkowo firma prowadzi konsultacje dietetyczne oraz układa plany treningowe dla swoich podopiecznych, dzięki czemu osiągają wymarzone wyniki w szybkim czasie.

Wyzwanie.

Firma współpracowała już z kilkoma agencjami jednak struktura strony internetowej nie była ułożona w sposób pozwalający na uzyskanie zadowalającej konwersji. Z uwagi na niespójną komunikację oraz brak ułożonych ścieżek klienta firma “przepalała” budżety reklamowe bez większych wyników. Wcześniejsza strategia reklamowa nie pozwalała na skalowanie ilości zamówień. Firma korzystała z wielu form reklamy jawnej, lokalnej. Irek postawił przed nami ambitny cel: Stabilny, comiesięczny przyrost ilości nowych klientów.

#01
#02
#03

Jak pomogliśmy.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy szczegółowy audyt. Aby pomóc, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach, największych wyzwaniach i celach firmy. Przedstawiliśmy proponowane przez nas rozwiązania i plan działania dostosowany do możliwości finansowych i celu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie padła obustronna decyzja o współpracy i realizacji projektu. Rozpoczęliśmy od najważniejszych podstaw. Opracowaliśmy profil klienta idealnego i na tej podstawie dostosowaliśmy komunikacje.

Kolejno stworzyliśmy strony lądowania do kampanii reklamowych, przygotowaliśmy kilka ścieżek pozyskiwania potencjalnych klientów i opracowaliśmy kampanie reklamowe w Facebook & Google Ads. W trakcie naszej współpracy przejęliśmy też administrację jednego z kanałów w mediach społecznościowych, tym samym odciążając godzinowo Irka 🙂

Poza marketingiem poukładaliśmy procesy wewnątrz firmy oraz wdrożyliśmy narzędzia MGMT, pomocne w zarządzaniu czasem pracy.

Rezultaty.

Cel firmy osiągnęliśmy po dwóch miesiącach współpracy.
Obecnie firma ma stabilny przypływ nowych zapytań ofertowych. Miesięcznie oszczędzamy firmie kilkadziesiąt roboczogodzin poprzez outsourcing działań marketingowych.

Irek Pochwała

Super

“Bardzo trudno namówić mnie na jakąkolwiek rozmowę, ponieważ przewinęło się przez moją firmę wiele firm zajmujących się ,,promocją”. Jednak na szczęście Pani Maria, przekonała mnie do rozmowy co zaowocowało współpracą, która już w pierwszym miesiącu przyniosła widoczne rezultaty za co jej bardzo dziękuję. Sama rozmowa z chłopakami to czysta burza mózgów i pada całe mnóstwo pomysłów, które wdrożone w życie przynoszą bardzo dobre wyniki, przede wszystkim dba się tutaj o klienta. Polecam!”

Irek Pochwała

pochwala.com

pasja i determinacja prowadzi do sukcesu

#beomniboosted
  • Share:
Pomagamy firmom w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją i pozyskiwaniu klientów. Zgodnie z zasadami Holistic Marketing Design.
Indywidualne.
Rozwiązania.
Poznajmy się. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Sprawdź jak możemy zacząć współpracę i wspólnie stworzyć coś dobrego.