OMNIBOOST
--- CASE STUDY

NOWALIJKA
CATERING

Profil klienta / Strategia / Social Media / Kampanie reklamowe

Zakres współpracy

  • Profil klienta
  • Google
  • Facebook
  • Strategia

Szybkie fakty

  • Branża: Gastronomia
  • Usługi: Catering dietetyczny
  • Współpraca: od maja 2020
  • Wyniki: 2 x więcej stałych klientów w 3 miesiące

Opis klienta

Nowalijka to działająca na rynku od 2018 r. firma cateringowa w Białymstoku. Dla mieszkańców województwa podlaskiego oferuje diety pięcio-posiłkowe standard, sport, niski indeks glikemiczny, high protein, diety cztero posiłkowe optimum, dash oraz dietę tłuszczową. Firma oferuje również własne wypieki i desery bez dodatku cukru.

Wyzwanie.

Firma współpracowała z jedną agencją, która prowadziła działania z zakresu content marketingu. Z uwagi na ograniczone możliwości dostarczenia treści do nowych odbiorców ilość nowych zamówień nie była na satysfakcjonującym poziomie. Wcześniejsza strategia oparta była na zasięgach organicznych i polegała na regularnym publikowaniu postów na Facebook Fanpage. Dodatkowo firma raz na jakiś czas promowała wybrane posty. Naszym celem było pozyskanie 150 stałych klientów.

#01
#02
#03

Jak pomogliśmy.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy szczegółowy audyt. Aby pomóc, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach, największych wyzwaniach i celach firmy. Przedstawiliśmy proponowane przez nas rozwiązania i plan działania dostosowany do możliwości finansowych i celu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie padła obustronna decyzja o współpracy i realizacji projektu. Rozpoczęliśmy od najważniejszych podstaw. Opracowaliśmy profil klienta idealnego i na tej podstawie dostosowaliśmy komunikacje. Kolejno wdrożyliśmy zmiany w obrębie strony internetowej.

Stworzyliśmy też dodatkowe strony lądowania pod kampanie reklamowe. Nasze działania reklamowe skupiliśmy na Facebooku. Tam też uruchomiliśmy kilkanaście różnych kampanii reklamowych w celu zbudowania rozpoznawalności marki na rynku lokalnym, pozyskania jakościowego ruchu i przekonwertowania go na klientów 🙂 Wspólny sukces nie byłby możliwy, gdyby nie Pani Urszula i jej zespół, który z wielką konsekwencją dostarczał nam regularnie wysokiej jakości materiały zdjęciowe.

Rezultaty.

Pierwszy cel, czyli 150 stałych klientów osiągnęliśmy w pierwszym kwartale współpracy. Nasza współpraca trwa w najlepsze, a Nowalijka jest bez wątpienia jednym z wiodących Cateringów na Podlasiu!

Urszula Zarzecka

Super

“Nie spodziewałam się, że uda się nam tak szybko dotrzeć do tego poziomu klientów. Jestem bardzo zadowolona”

Urszula Zarzecka

Nowalijka

pasja i determinacja prowadzi do sukcesu

#beomniboosted
  • Share:
Pomagamy firmom w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją i pozyskiwaniu klientów. Zgodnie z zasadami Holistic Marketing Design.
Indywidualne.
Rozwiązania.
Poznajmy się. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Sprawdź jak możemy zacząć współpracę i wspólnie stworzyć coś dobrego.