OMNIBOOST
--- CASE STUDY

MISZ
LASH

Profil Klienta / Facebook ADS / Social Media

Zakres współpracy

  • Profil klienta
  • Social Media
  • Facebook ADS

Szybkie fakty

  • Branża: Beauty
  • Usługi: Stylizacja rzęs
  • Współpraca: od marca 2020
  • Wyniki: 7X zapytań ofertowych w 5 miesięcy

Opis klienta

Studio Misz Lash to działająca na rynku od 2017 r. firma z branży beauty. Zajmuje się stylizacją rzęs dla klientów indywidualnych oraz prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i uzupełniania rzęs. Właścicielka prowadzi swój salon beauty w Rumii. Tam również przeprowadza szkolenia stacjonarne dla swoich podopiecznych kursantek. W internecie można ją znaleźć pod nazwiskiem Agnieszka Walder.

Wyzwanie.

Z uwagi na ograniczone możliwości dostarczenia treści do nowych odbiorców, ilość zapytań ofertowych nie była na satysfakcjonującym poziomie. Wcześniejsza strategia oparta była na zasięgach organicznych i polegała na regularnym publikowaniu postów na Facebook Fanpage. Podczas wstępnego audytu poznaliśmy, że celem firmy jest intensywne pozyskiwanie zapytań ofertowych od potencjalnych nowych klientów zainteresowanych szkoleniami z zakresu stylizacji rzęs.

#01
#02
#03

Jak pomogliśmy.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy szczegółowy audyt. Aby pomóc, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach, największych wyzwaniach i celach firmy. Przedstawiliśmy proponowane przez nas rozwiązania i plan działania dostosowany do możliwości finansowych i celu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie padła obustronna decyzja o współpracy i realizacji projektu. Rozpoczęliśmy od najważniejszych podstaw. Opracowaliśmy profil klienta idealnego i na tej podstawie dostosowaliśmy komunikacje.

Zaprojektowaliśmy na nowo wszystkie materiały, jakimi posługiwała się Pani Agnieszka. Stworzyliśmy nowe logo, paletę kolorów i typografię. Przygotowaliśmy też plan publikacji na Facebook Fanpage i uruchomiliśmy kampanie reklamowe w Facebook Ads (wyświetlane również na Instagramie).

Rezultaty.

Po półrocznej współpracy uzyskaliśmy wynik +780% zapytań ofertowych tygodniowo.

Ekipa bardzo elastyczna

Byłam już zrezygnowana współpracą z innymi firmami marketingowymi aż pewnego dnia zadzwonili z Omniboost 😀. Współpraca od początku układa się pomyślnie, a cała ekipa jest bardzo elastyczna i pomocna co mi bardzo imponuje. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.”

Agnieszka Walder

Misz Lash

pasja i determinacja prowadzi do sukcesu

#beomniboosted
  • Share:
Pomagamy firmom w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją i pozyskiwaniu klientów. Zgodnie z zasadami Holistic Marketing Design.
Indywidualne.
Rozwiązania.
Poznajmy się. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Sprawdź jak możemy zacząć współpracę i wspólnie stworzyć coś dobrego.