OMNIBOOST
--- CASE STUDY

FS AUTOMIAMI

Panel klienta / Social Media / Facebook ADS / Google ADS

Zakres współpracy

  • Profil klienta
  • Webdesign
  • Google ADS
  • Facebook ADS

Szybkie fakty

  • Branża: Motoryzacja
  • Usługi: Import samochodów, Agencja Celna
  • Współpraca: od lipca 2021
  • Wyniki: Kilkukrotnie wyższe zasięgi w Google i Facebook

Opis klienta

FS Automiami to jeden z największych w Polsce importerów pojazdów z USA i Canady. Chłopaki z FS Automiami świadczą również usługi brokerskie oraz mają własną agencję celną. Dla swoich klientów oferują pełen outsourcing procesów niezbędnych przy imporcie pojazdów do Europy.

Wyzwanie.

Przed rozpoczęciem współpracy firma prowadziła jedynie doraźne działania reklamowe w mediach społecznościowych. Taktyka firmy była skupiona jedynie wokół Fanpage na Facebooku. Naszym wspólnym celem było zwiększenie ilości zapytań od klientów indywidualnych. Ponadto chłopaki z FS Automiami chcieli opracować nową strategię pozyskiwania partnerów biznesowych, uporządkować przepływ informacji z klientem i wdrożyć panel zamówień dla odbiorców hurtowych.

#01
#02
#03

Jak pomogliśmy.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy szczegółowy audyt. Aby pomóc, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach, największych wyzwaniach i celach firmy. Przedstawiliśmy proponowane przez nas rozwiązania i plan działania dostosowany do możliwości finansowych i celu przedsiębiorstwa. Na tej podstawie padła obustronna decyzja o współpracy i realizacji projektu. Rozpoczęliśmy od najważniejszych podstaw. Opracowaliśmy profil klienta idealnego i na tej podstawie dostosowaliśmy komunikacje. Opracowaliśmy strategię pozyskiwania klientów biznesowych. Stworzyliśmy odpowiednie strony lądowania, na które skierowaliśmy ruch płatny.

Skupiliśmy się na skonfigurowaniu kilkunastu kampanii reklamowych w Facebook Ads oraz Google Ads. Stworzyliśmy również panel zamówień, który znacznie ułatwił komunikację z klientem. Dzięki temu rozwiązaniu FS Automiami oszczędza miesięcznie setki roboczogodzin, a klienci mają dostęp do aktualnego statusu zamówienia oraz dokumentacji. Mając na uwagę międzynarodowy charakter działalności FS Automiami, wdrożyliśmy również zmiany w obrębie polityki prywatności oraz RODO w celu zabezpieczenia firmy przed ewentualnymi kontrolami ze strony polskiego urzędu.

Rezultaty.

Usystematyzowanie współpracy biznesowej z klientami.

Uporządkowanie przepływu informacji firma – klient.

Znaczne zwiększenie ilości zapytań ofertowych.

Michał Ruciński

Polecam każdemu

W końcu trafiłem do firmy która robi to co trzeba na poziomie. Polecam każdemu! Pełen profesjonalizm !

Michał Ruciński

FS Automiami

pasja i determinacja prowadzi do sukcesu

#beomniboosted
  • Share:
Pomagamy firmom w zyskiwaniu przewagi nad konkurencją i pozyskiwaniu klientów. Zgodnie z zasadami Holistic Marketing Design.
Indywidualne.
Rozwiązania.
Poznajmy się. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Sprawdź jak możemy zacząć współpracę i wspólnie stworzyć coś dobrego.