Szach. Teraz Twój ruch...

Digitalowa agencja marketingowa Omniboost.

Prowadzenie firmy to zdecydowanie bardziej maraton zespołowy niż sprint.

Konsulting marketingowy i doradztwo.

Właśnie wszedłeś na najważniejszą stronę spośród wszystkich zebranych tu najlepszych treści.

Zastanawiasz się dlaczego?

Ponieważ prowadzenie Twojej, czy naszej firmy to zdecydowanie bardziej maraton zespołowy niż sprint, a najważniejszym zadaniem jest wybranie najlepszych do swojej drużyny. Nie chodzi o to, żeby wygrywać, ale by być w grze. I grać jak najlepiej.

A zatem, przechodząc bezpośrednio do konkretów, dlaczego z nami wygrasz?

Oto TOP 6 naszych przewag nad konkurencją:

  1. Klienci płacą nam jedynie za wdrożenia i wiedzę, którą najpierw dokładnie sprawdziliśmy i wdrożyliśmy we własnych firmach. 

  2. Proponujemy Ci uczciwe i elastyczne ceny. Nie zatrudniamy pracowników, za których musiałbyś płacić. Pracujemy w systemie projektowym i do każdego zlecenia wybieramy sprawdzonych partnerów biznesowych i współpracowników, najlepszych specjalistów z branży. A uwierz nam, poza nielicznymi wyjątkami, ciężko obecnie o takich… Trzeba umieć wybierać. 

  3. Otrzymasz extra wartość dodaną, w postaci merytorycznej, aktualnej i praktycznej wiedzy dotyczącej prowadzenia małej, zwinnej firmy. To ważne w obecnych czasach… 

  4. Dajemy Ci dostęp do bardzo dobrych specjalistów w zakresie sprzedaży i promocji online, obsługi klienta, grafiki, programowania, projektowania stron, doświadczeń użytkownika, projektowania procesów, copywritingu, montażu wideo i jeszcze wielu innych. 

  5. Poza marketingiem internetowym, omniboost to zebrane latami doświadczenia nabyte w takich branżach jak finanse, bankowość, gastronomia, hotelarstwo, beauty, automotive, 4life (diety, suplementy), szkolenia, network marketing.

  6. Podzielimy się z Tobą również wiedzą inną niż biznesowa. Lubimy inspirować, dawać wartość, obserwować zmiany, robić mindfuck.
    Znasz Wim Hoffa?

To jak? Czujesz, że możemy zrobić razem coś fajnego?

Jeżeli dotarłeś do tego momentu, to zakładamy, że tak.

Umówmy się w takim razie na rozgrzewkę, np na szybką sesję skype, podczas której pogadamy o Twoim biznesie.

Dopiero wtedy podejmiesz dobrą decyzję.

 

Dzięki, że tu z nami jesteś.

Adrian Kupeć / Piotr Fenik
Założyciele projektu omniboost.

Adrian Kupeć

Adrian Kupeć

Twarde procesowe podejście i kalkulacja

Mieszkam i działam bezpośrednio ze słonecznego Sanlucar De Barrameda w Hiszpanii. Moim głównym zadaniem jest projektowanie i wdrażanie procesów odpowiedzialnych za sprzedaż. Na swoim koncie mam m.in. budowę międzynarodowej struktury sprzedażowej dla firmy MyWorld (8 krajów i ponad 5000 rozproszonych partnerów) oraz kilkaset przeprowadzonych szkoleń.

Piotr Fenik

Piotr Fenik

Kreatywny marketing i psychologia klienta

Żyję i pracuję w Gdańsku, a moją specjalnością jest wprowadzanie efektywnych narzędzi oraz emocji w komunikacji z klientami.